Bazénová chemie Laguna Pool – Projasňovač (vločkovač) 0,5l

Bazénová chemie Laguna Pool – Projasňovač (vločkovač) 0,5l
 

Bazénová chemie Laguna Pool - Projasňovač a vločkovač do bazénu. Přípravek slouží k vyvločkování nečistot, čímž se zvýší účinnost filtrace a odstraní se problematický zákal způsobený nejmenšími částicemi. Výsledným efektem je průzračná a jiskřivě čistá bazénová voda. Nejlevnější bazénová chemie Laguna – Pool Projasňovač!

 
Doporučená cena bez DPH : 69,- Kč
Doporučená cena s DPH : 83,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.60 kg
 
 
 


Vločkovač, bazénová chemie k odstranění zákalu a vyvločkování nečistot, balení 0,5 l
 

Projasňovač Laguna Pool zvyšuje účinnost pískového filtru vyvločkováním nečistot, umožňuje odstranění nejmenších částic zákalu z vody. Použitím tohoto přípravku bazénové chemie se voda stává průzračnou a jiskřivě čistou.
 

Použití vločkovače je třeba, jestliže i při správných hodnotách pH a obsahu aktivního chloru zůstává bazénová voda kalná.

 


 

Návod k použití: Před použitím přípravku upravte hodnotu pH vody na cca 6,8 přípravkem Laguna Pool - pH Plus / Laguna Pool - pH Minus. Potřebnou dávku vločkovače rozmíchejte v 10 litrech vody v umělohmotné nádobě, uveďte do chodu filtrační zařízení a pomalu vlijte do sběrače (skimmeru) nebo rovnoměrně rozlijte po hladině. Filtraci nechte běžet několik hodin, aby došlo k dokonalému rozmíchání přípravku ve vodě a pak nechte odstát (při vypnutém filtračním zařízení) cca 10 hodin. Po této době lze případné vysrážené nečistoty usazené na dně bazénu odstát ponorným vysavačem.

Přípravek Laguna Pool - Projasňovač použijte minimálně 48 hodin po přidání bazénové chemie na úpravu tvrdosti vody nebo proti řasám, aby nedošlo k vzájemnému ovlivnění (snížení) účinnosti těchto přípravků.
 

Dávkování přípravku Laguna Pool – Projasňovač:

6 ml (přibližně 1 uzávěr) přípravku na 1m3 (1000l) vody.

 

Obsahuje: polyaluminiumchlorid
 

Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 0,5l

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Laguna POOL - Brožura  

file Technický list  

 

 
 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043