Napouštědlo na dřevo Lignofix 5l

Napouštědlo na dřevo Lignofix 5l
 

Napouštědlo na dřevo - biocidní přípravek Lignofix. Dlouhodobá prevence proti dřevokaznému hmyzu, plísním a houbám. Vynikající penetrace na dřevo, sjednocuje savost podkladu, zlepšuje přilnavost a trvanlivost nátěrového systému, chrání před povětrnostními vlivy a stárnutím, zvyšuje životnost dřeva v interiéru i exteriéru. Napouštědlo na dřevo Lignofix je přetíratelné lazurami, laky, emaily, rychle zasychá.

 
Doporučená cena bez DPH : 819,- Kč
Doporučená cena s DPH : 991,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 5.15 kg
 
 
 

Napouštědlo na dřevo Lignofix, prodlužuje životnost nátěrů, dlouhodobě chrání, balení 5l
 

•  Doporučujeme dopravu Toptrans nebo osobní odběr!
•  Nezasíláme na Slovensko!
 

Biocidní přípravek Napouštědlo Lignofix má dlouhodobý preventivní účinek proti dřevokaznému hmyzu, plísním, dřevokazným a dřevozbarvujícím houbám. Předně však sjednocuje savost podkladu, zlepšuje přilnavost a trvanlivost celého systému povrchového nátěru, čímž významně zvyšuje životnost dřevěných konstrukcí. Napouštědlo na dřevo Lignofix chrání před povětrnostními vlivy a stárnutím. Přípravek je vhodný k ochraně dřevěných prvků a konstrukcí v interiérech a v exteriérech bez přímého trvalého kontaktu se zemí (střešní konstrukce, krovy, ploty, podlahy, obložení balkonů a fasád, pergoly, zahradní nábytek, dveře apod.). Rychle zasychá.

Do nátěrového systému doporučujeme v kombinaci s lazurami Lignofix a Impranal. Napouštědlo na dřevo je také vhodné pro povrchové emaily Lignofix, Ecolor atd.

 Spotřeba: 0,15 - 0,2 l/m2 ( 5-7 m2/l )

Balení 5 l ošetří: cca 30 m2 plochy při jednom nebo dvou nátěrech

Ředění: neředit, dodává se v aplikační konzistenci

Vzhled: bezbarvý

Způsob nanášení: Vyschlý povrch z přírodního dřeva je nutné zbavit nečistot (prach, piliny atd). Staré nátěry musí být zcela odstraněny. Na takto upravený povrch můžete štětcem nanášet přípravek Lignofix Napouštědlo, a to v 1-2 vrstvách. Před použitím promíchat. Pro dosažení účinné ochrany se požaduje nanesení 150-200ml impregnačního roztoku na 1m2. Interval nátěru mezi 1. a 2. vrstvou je 6-8 hodin. Napuštěný povrch dřeva nesmí být broušen. Pro trvalou ochranu je nutné, aby byl na ošetřený povrch následně aplikován krycí nátěr. Je možné použít vodou ředitelné nebo syntetické laky, lazury, emaily.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Upozornění: Není určeno na dřevo přicházející do přímého kontaktu s potravinami, krmivy, pitnou vodou ani k ošetření dřeva určeného na výrobu dětského nábytku a hraček.

Dostupná balení: 0,75l, 5l, 10l

Typové označení biocidní ochrany dle ČSN 49 0600-1: FB, P, B, IP, 1, 2, 3, S.

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Prohlášení o shodě  

file Technický list  

 

 
  • 234 ,- Kč

    Vosk na dřevo Lignofix 0,20l

    Vosk na dřevo Lignofix. Přírodní přípravek určen na nátěr všech dřevěných povrchů v interiérech. Vosk na dřevo je velmi vhodný na starožitný nábytek, nábytek z měkkého dřeva apod. Proniká hluboko do dřeva a současně zachovává jeho přirozený vzhled, který oživuje. Přípravek chrání dřevo před zašpiněním a vodou. Vosk na dřevo Lignofix je světlostálý, lehce obnovitelný s jednoduchou aplikací.

  • 1 217 ,- Kč

    Lignofix E – Profi zelený 5kg

    Lignofix E Profi je inovovaná profesionální dlouhodobá ochrana dřeva, především nového, nabízející vysoký standard preventivního ošetření. Lignofix E Profi je vyráběn ve vysoké kvalitě, obsahuje množství účinných látek a stabilního barviva, což umožňuje jeho využití i ve specializovaných provozech na ochranu dřeva. Odolný vymývání. Koncentrát 1:9. Vydatnost balení 5 kg cca 250 m2.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043