Sanatop Prevent – čištění fasády, dlažby, střech 1l

Sanatop Prevent – čištění fasády, dlažby, střech 1l
 

Sanatop Prevent přísada pro čištění fasády, dlažby, střech s dlouhodobým preventivním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním, které se vyskytují na vlhkých místech staveb. Přípravek je především určen jako příměs do stavebních hmot a fasádních barev. Ochrana s prevencí cca 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy v exteriéru.

 
Doporučená cena bez DPH : 365,26,- Kč
Doporučená cena s DPH : 442,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.15 kg
 
 
 

Sanatop Prevent 1:9 až 1:19 přísada proti biologickým nečistotám určená k prevenci čištění fasád …


Sanatop Prevent profesionální ochrana proti plísni, mechu, řasám, bakteriím vhodná především k čištění fasád, dlažby, střech apod. Dlouhodobá prevence výskytu organických nečistot na stavebních materiálech. Přípravek bez obsahu chloru nebo těžkých kovů. Přísada do stavebních hmot a nátěrů. Určený do exterieru.

 

 

 


Sanatop Prevent je velmi koncentrovaný preventivní přípravek proti opětovnému výskytu plísní, mechu, řas, bakterií na minerálních stavebních materiálech. Používá se k prodloužení doby ochranného účinku u stavebních ploch novostaveb, při rekonstrukcích, zvláště pak v trvale vlhkých nebo i přechodně zatížených místech. Ideální v případě kdy byl předem proti plísni, mechu nebo na řasy použit likvidační nátěr Sanatop Likvid. Preventivní přípravek Sanatop Prevent je nejlépe aplikovat jako přísadu do stavebních hmot, malt, omítek, do nátěrů v exteriéru - fasádních a malířských barev atd.


Ředění přípravku dle tabulky 1:91:19

1:19 50g do 1kg  hmoty

 ochrana ve stavebních hmotách
 (malty, vnitřní i fasádní omítky, spárovací hmoty apod.)

 injektáže zdiva

1:9 100g do 1kg barvy   ochrana fasádních barev

 
Vydatnost 1 l koncentrátu až na 50m2 plochy (fasádní barvy, nátěr nebo postřik)

Doporučené použití v rozmezí teplot +5 až +25°C

Předpokládaná doba ochrany: minimálně 5 let 

 

Návod k použití přísady jako prevence čištění fasád a jiných minerálních stavebních ploch:

Naředěný přípravek ve hmotě nebo barvě jako preventivní přísada (viz tabulka), lze aplikovat nátěrem nebo postřikem na suchý očištěný povrch. V případě nutnosti likvidačního zásahu proti plísním, mechu, lišejníkům, řasám na zdi doporučujeme nejdříve aplikovat přípravek Sanatop Likvid.

Jako finální nátěr je možné použít ochranu proti graffiti Barbakan anebo jiný hydrofobní nátěr například Repesil Aqua. Tímto postupem zajistíte maximální dlouhodobou ochranu plochy, zvláště pak v případě savého a pórezního povrchu. Čištěná fasáda, dlažba, střecha nebo jiná plocha bude déle odolnější vůči působení okolních vlivů včetně usazení biologických nečistot.

Obecná upozornění: Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 1 545 ,- Kč

  Sanatop Prevent – čištění fasády, dlažby, střech 5l

  Sanatop Prevent přísada pro čištění fasády, dlažby, střech s dlouhodobým preventivním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním, které se vyskytují na vlhkých místech staveb. Přípravek je především určen jako příměs do stavebních hmot a fasádních barev. Ochrana s prevencí cca 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy v exteriéru.

 • 197 ,- Kč

  Sanatop Likvid HOBBY – čištění dlažby, střech, fasády 1l

  Sanatop Likvid HOBBY aplikační přípravek pro čištění dlažby, střechy, fasády s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Lze také použít v exteriéru k ošetření kamene a zahradních okrasných prvků nebo menších ploch z minerálních materiálů. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Nepoškozuje životní prostředí. Připravený k aplikaci. Sanatop Likvid HOBBY ošetří z 1l cca 10m2 plochy.

 • 990 ,- Kč

  Sanatop Likvid – čištění fasády, dlažby, střech 5l

  Sanatop Likvid koncentrát 1:4 přípravek pro čištění fasády, dlažby, střechy s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Koncentrovaný produkt k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných povrchů v exteriéru. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 1l 50m2 plochy.

 • 570 ,- Kč

  Sanatop Prevent FIX – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Prevent FIX bezbarvý nátěr – preventivní postřik proti mechu, lišejníkům, řasám, plísním a bakteriím v exteriéru. Lze aplikovat dodatečně na staré i nové stavební povrchy, kde zůstává fixován. Určený pro čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. Sanatop Prevent FIX působí dlouhodobě, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu, prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l cca 40m2 plochy.

 • 276 ,- Kč

  Sanatop Likvid – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Likvid koncentrát 1:4 přípravek pro čištění fasády, dlažby, střechy s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Koncentrovaný produkt k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných povrchů v exteriéru. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 1l 50m2 plochy.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043