Barvy a nátěry na beton


Barvy a nátěry na beton
- určeny na svislé betonové, železobetonové konstrukce, ochranné nátěry vůči chemickým vlivům a s vysokou hydrofobní funkcí. Jednosložkové akrylátové nátěry na beton použitelné v rámci průmyslových, silničních a jiných pozemních staveb. Jednoduchá aplikace a bezpečné složení produktů umožňuje profesionální i hobby využití.

Reference: Nátěr protihlukové stěny dálnice D1 - Mirošovice - Průhonice - Jažlovice, nátěr protihlukové stěny dálnice D5 - Drahelčice - Rudná - Cerhovice, ČD - rychlostní koridor Praha - Česká Třebová, ČEZ, a.s. - Elektrárna Tušimice II - Prunéřov, squash centrum v areálu televize Markýza - Bratislava, Husovický tunel (580m) čtyřproudé komunikace Brna - Lesná - 24 tis. m2 ...


Používejte barvy a nátěry na beton bezpečně. Před použitím si vždy pozorně přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 


Zobrazit položek:
 
 • Nátěr na beton - pružná barva Ecolor BKH Flex

  Ecolor BKH Flex elastický ochranný nátěr na beton, železobetonové prvky a svislé konstrukce. Jednosložková vodouředitelnou barvu s hydrofobními účinky určenou k profi i hobby použití v interiéru nebo exteriéru staveb v podmínkách s vysokými nároky na ochranu betonu. Paropropustný nátěr na beton omezuje průnik exhalátů čímž zabraňuje destrukci stavebních prvků. Odstíny dle Vašeho požadavku (RAL, NCS, Alfacolor)! 

  3 128 ,- Kč
   
 • Nátěr na beton - barva Ecolor BKH

  Ecolor BKH ochranný nátěr na beton a svislé železobetonové konstrukce. Jednosložková vodouředitelná barva s hydrofobními účinky určená k profi i hobby použití v interiéru i exteriéru staveb v podmínkách s vyššími nároky na ochranu betonu. Paropropustný nátěr na beton omezuje průnik exhalátů čímž účinně zabraňuje destrukci stavebních prvků. Odstíny dle Vašeho požadavku (RAL, NCS, Alfacolor)!

  2 385 ,- Kč
   
 KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043