Barvy na dřevo

Barvy na dřevo, kov, beton a ostatní stavební materiály. Velmi kvalitní základové nátěry, napouštědla na dřevo a vrchní emaily spolehlivě chránící dřevěné, ocelové nebo jiné kovové konstrukce nebo podklady a dodávající jim požadovaný barevný odtstín. Předpokládaná garance ochrany je minimálně 5 let a je prakticky osvědčena. Profesionální i hobby použití v interiéru i exteriéru. Barvy na dřevo a dřevěné konstrukce jsou vyvinuty dle vlastní receptury domácího výrobce jako v vodouředitelné nátěry, na bázi akrylátovéhho pojiva s minimální zátěží pro životní prostředí a člověka - jsou použitelné i pro nátěry dětských hraček! Vynikající reference. Kvalita a dobrá cena!

Zajímavé reference použití emailů a lazur: Dřevěná zvonice kostela sv. Petra a Pavla - Přelíc - Kladno, penzion v Jetřichovicích - Děčín, divadlo Globe - Praha 6 - výstaviště, víceúčelová sportovní hala - Havířov, tenisová hala - Praha 5 - Zličín ...

Používejte barvy na dřevo bezpečně. Před použitím si vždy pozorně přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

 

 


Zobrazit položek:
 

Nebylo nalezeno žádné zboží.

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043