Doprava zboží

 

Možnosti dopravy a dodání zboží:

 


 
 

 ► Osobní odběr (po předchozí dohodě, ČR + SK)


Kompletní sortiment na žádost kupujícího, zboží mimo běžný režim přepravy.


Možnost v případě zboží méně vhodného k zasílání  (klimatické podmínky, povahové a bezpečnostní vlastnosti zboží, manipulační možnosti, přepravní náklady apod.), ostatní sortiment v případě volby kupujícím. Na základě vytvořené objednávky, bude kupující telefonicky, nebo emailem kontaktován k převzetí zboží v dohodnutém termínu. (+420 774404043, kohin.firma@gmail.com)


Předání zboží na adrese provozovny: Lipnická 5, 753 61 Hranice IV - Drahotuše.

Předání zboží u dodavatele: dle individuální dohody.


Osobní odběr zboží je ZDARMA 
 


 

► Dopravce TOPTRANS (ČR)


Převážný sortiment, malé zásilky, vícekusové, těžké, objemné i paletové zásilky.


Doporučen jako optimální,  spolehlivý způsob přepravy většiny zboží, typu zásilek a balení. Neomezený počet ks v rámci jednoho přepravního listu zásilky (objednávky).


V případě volby dopravce Toptrans je zásilka doručena zpravidla do 24 hodin od expedice. 


Na dodací adrese (domů nebo do zaměstnání) Vám bude předána objednaná zásilka. V den její převzetí dopravcem obdržíte avizační email (Toptrans) s informacemi a také odkazem na on-line lokalizaci. V den rozvozu zásilky obdržíte sms zprávu s detaily tj. číslem přepravního listu, názvem odesílatele, jménem a telefoním číslem řidiče, případně částkou dobírky. Dodání na Vámi uvedenou adresu probíhá běžně v čase mezi 9 - 16 hodinou. Upřesnit čas, případně místo předání můžete také telefonicky přímo s řidičem. Pokud se předání zásilky neuskuteční, budete dopravcem informováni prostřednictvím vypsané vizitky a Toptrans se pokusí doručit zásilku v dalších dvou termínech. O neuskutečnění převzetí zásilky jsme ze strany dopravce informováni. Nedoručenou zásilku lze také osobně vyzvednout do 14 dnů v příslušném depu dopravce a to po dohodě s námi. 


V případě upřesnění dodacích podmínek Vás budeme kontaktovat ještě před expedicí. U těžších zásilek lze sjednat vozidlo se sklopnou hydraulickou plošinou. Zákazník je povinen zajistit vhodné podmínky pro vykládku.  

Číslo přepravního listu a číslo zásilky Vám umožní sledovat průběh doručování na stránkách: Toptrans.

 

 

► Dopravce TOPTRANS - Slovensko (SK)


Převážný sortiment vyjma vybraného zboží, všechny typy a velikosti zásilek.


Na Slovensko lze zaslat pouze vhodné zboží (informace v detailu zboží) a to prostřednictvím dopravce Toptrans dle orientačního sazebníku. Neomezený počet ks v rámci jednoho přepravního listu zásilky (objednávky).


Zásilka je obvykle doručena do 24 hodin (48 hodin) od převzetí dopravcem. 

Zboží je expedováno po připsání částky na bankovní účet prodávajícího (Fio banka) na základě vystavené zálohové faktury, která bude kupujícímu zaslána po akceptaci objednávky prodávajícím a vzájemném odsouhlasení dodacích podmínek. Přesná cena kompletní zásilky je kupujícímu sdělena předem. Pro případ fakturace v EUR platí přepočet aktuálního kurzu EUR/Kč dle ČNB.


Pro expedici zboží na Slovensko neplatí nabídka dopravy zdarma.
 

Upozornění: V případě požadavku fakturace zboží bez DPH nám obratem po vytvoření objednávky zašlete kopii Vašeho osvědčení o registraci plátce (SK) a to do emailu kohin.firma@gmail.com. V jiném případě bude zboží běžně fakturováno s DPH.

 


 

 

► Česká pošta (ČR)
 

Sortiment vhodného zboží, menší zásilky do váhového limitu, vícekusové zásilky.


Pouze pro zásilky s odpovídajícím obsahem a obalem zboží pro bezpečnou přepravu, doručení zásilky v systému České pošty (informace v detailu zboží). Zásilka dle objednávky může být rozdělena na více kusů tj. "vícekusová zásilka" s ohledem na váhový limit a možnosti balení. Volba tohoto dopravce je na základě zvláštního požadavku kupujícího. 


Doručení prostřednictvím dopravce Česká pošta je zpravidla do 24 hodin od expedice. (ČR)


Poštovní doručovatel Vám předá zásilku typ DR (Do ruky) na Vámi uvedenou adresu doma anebo v zaměstnání. V den převzetí zásilky k přepravě Vás Česká pošta informuje a to zasláním avizačního emailu nebo zprávou sms, případně oběma způsoby. Tímto obdržíte potřebné údaje jako je číslo zásilky, částku dobírky, předpokládaný termín dodání apod. Zásilky jsou běžně doručovány v časovém rozmezí 8 - 16 hodin. Ve vybraných lokalitách si můžete s Českou poštou dohodnout pozdější doručování. Pro změnu běžného dodacího termínu případně místa doručení nabízí Česká pošta on line formulář "Změna termínu nebo místa dodání zásilky". Veškerá další komunikace probíhá výhradně mezi Vámi a Českou poštou a to za dopravcem stanovených podmínek včetně možnosti případných vícenákladů. S dopravcem si také můžete dohodnout opakovaný pokus doručení. Pokud Vám nebude zásilka předána, bude uložena na nejbližší ukládací poště minimálně po dobu 7 dnů, kterou lze na základě Vaší žádosti prodloužit na 15 dnů. O uložení nedoručené zásilky jste ze strany dopravce informováni.


Sledovat zásliku můžete: Track & Trace
Služby České pošty při dodání zásilky: Online formulářeUpozornění: Česká pošta nepodporuje přepravu zásilek s nevhodným či "nedovoleným" obsahem. Pokud kupující zvolí Českou poštu jako přepravce zásilky tohoto požadovaného zboží, činí tak na základě zvláštního požadavku a tím na vlastní nebezpečí a odpovědnost za případné škody vzniklé v rámci přepravy. Souhrné informace o bezpečnostních vlastnostech výrobku jsou k dispozici na našich stránkách například v detailu zboží - přiložené soubory "Bezpečnostní list" (pokud byl k výrobku vydán). Kupující se seznámi s bezpečnostními vlastnostmi výrobku před vytvořením objednávky. V případě dotazu potřebné informace sdělíme.

 

 Ceník dopravy ČR
 

Výše objednávky Česká pošta 
do 13 kg
Česká pošta 
13 kg - 25 kg
(vícekusová zásilka)
TOPTRANS 
do 50 kg
TOPTRANS 
nad 50 kg

 do 7260,- Kč 
(6000,- Kč bez DPH)

125,- Kč 250,- Kč 299,- Kč 499,- Kč
 nad 7260,- Kč 
(6000,- Kč bez DPH)
 zdarma  zdarma  zdarma  zdarma


V případě volby PLATBA NA DOBÍRKU je účtováno +30,- Kč. Ceny bez uvedení jsou včetně DPH.
V případě dopravy ZDARMA zvolíme dopravce s ohledem na charakter a váhu objednaného zboží.
Částky jsou účtovány v rámci položky "expediční poplatek". 

 

Vícenáklady spojené s opakovanými pokusy o doručení zboží je kupující povinen prodávajícímu na jeho výzvu uhradit!

 


 

Možnost dopravce určí zákazník na základě vlastní žádosti v objednávkovém formuláři. Vhodného dopravce doporučíme, případně nabídneme možnost osobního odběru zboží. Dle charakteru objednaného zboží nebo jeho balení si vyhrazujeme možnost změny již zákazníkem zvoleného způsobu doručení, zákazník bude s návrhem seznámen před expedicí zásilky. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a také případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

 


 

 
Úhradu zboží lze provést některým z následujících způsobů:• Na dobírku: 


Úhradu provedete v hotovosti pří předání zboží dopravcem (daňový doklad přiložen k zásilce).
Poplatek za platbu na dobírku je účtován dle konkrérního dopravce v souvislosti s váhou zásilky.  


Na Slovensko na dobírku nezasíláme!


• Bankovním převodem: (na přání zákazníka a objednávky s dopravou "zdarma")


Při platbě bankovním převodem vyčkejte prosím na akceptaci Vaší objednávky. Emailem Vám poté zašleme
zálohovou fakturu. Zboží je expedováno až po připsání platby na náš bankovní účet . O odeslání zásilky budete informováni. Daňový doklad je přiložen k zásilce nebo jej zašleme emailem.


- zákazník ČR měna CZK, úhrada na náš bankovní účet vedený u UniCredit Bank: 2109807747/2700.
- zákazník SK měna EUR, úhradu na náš bankovní účet vedený u Fio banka: 2200709574/2010 
 

Variabilní symbol platby je číslo zálohové faktury. Vyčkejte na její doručení!


Pro zákazníky z ČR a Slovenska.


• Hotově:

Při převzetí zboží na adrese provozovny: KOH-IN s.r.o., Lipnická 5, 75361 Hranice IV - Drahotuše. 
(termín a čas je nutné dohodnout předem)Kompletní informace týkající se možnosti platby naleznete na odkazu: Obchodní Podmínky Eshop

 

 Doplňující informace: 

 


• v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce. (nelze pro Slovensko)  

• bezhotovostně bankovním převodem na účet prodávajícího. V případě, že je zboží po ověření dostupné, bude kupujícímu emailem zaslána zálohová faktura k úhradě. Variabilní symbol platby je číslo zálohové faktury. Objednané zboží bude odesláno po uhrazení tj. po připsání fakturované částky na uvedený bankovní účet prodávajícího. Po převzetí zásilky kupujícím zašle prodávající daňový doklad na elektronickou adresu kupujícího. (pro ČR a Slovensko)

• v hotovosti při převzetí zboží na provozovně prodávajícího na adrese: Lipnická 5, 753 61 Hranice IV - Drahotuše (po dohodě termínu).

 

--------------------- 


Cena dodání prostřednictvím dopravce je stanovena dle orientační váhy zboží, jeho obalu a obalového materiálu zásilky (připočteno koeficientem plus 10%). Informativní váha každé položky kompletně je zobrazena v detailu zboží, celková váha všech položek košíku se zobrazuje automaticky v objednávkovém formuláři. Konečná účtovaná částka ("expediční poplatek") zahrnuje veškeré náklady spojené s dodáním zboží. Ceny jsou uvedeny včetně platné DPH.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043