Fortesil Adhezní můstek 5kg

Fortesil Adhezní můstek 5kg
 

Jednosložkový podkladový nátěr bez obsahu rozpouštědel. Adhezní můstek pro aplikace do interiéru i exteriéru na většinu savých i nesavých materiálů. Lze využít jako samostatný zpevňující a hydrofobizační nátěr. Adhezní můstek Fortesil v balení 5kg/cca 25-30m2.

 
Doporučená cena bez DPH : 525,3,- Kč
Doporučená cena s DPH : 635,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 5.15 kg
 
 
 

Adhezní můstek do interiéru a exteriéru, podkladový nátěr savých i nesavých stavebních materiálů, zpevňuje povrch, hydrofobní účinek, balení 5kg ošetří cca 25-30 m2 
 

FORTESIL Adhezní můstek je jednosložkový bezrozpouštědlový nátěr, který je možno použít v interiérech i exteriérech na vyzrálé omítky, beton, skleněné tapety, na dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy, na dřevotřísku, OSB desky, umakart, obklady, dlažby apod. Jedná se o zpevňující a podkladový nátěr určený jako první nátěr všech savých i nesavých stavebních materiálů, které jsou následně upravovány stěrkami, akrylátovými barvami, akrylátovými omítkovinami atd. Lze jej použít i samostatně pro zpevnění povrchu a zvýšení jeho hydrofobity.

 


 

Příprava podkladu: Podklad musí být soudržný, čistý, suchý, bez vodorozpustných solí, nové omítky musí být vyzrálé. Staré nesoudržné nátěry je nutné odstranit. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt. Extrémně savé podklady před použitím přípravku FORTESIL Adhezní můstek nejdříve natřete penetrací řady FORTESIL nebo PENECO.

Ředění: Adhezní nátěr je seřízen pro nanášení válečkem, jinak dle potřeby ředit vodou max. do 10%. 

Aplikace: Nanáší se v jedné vrstvě. Při teplotě vzduchu a podkladu 20°C a relativní vlhkosti 65% je adhezní můstek přetíratelný po 4 – 6 hodinách. Minimální aplikační teplota je +5°C, maximální +30°C. Před aplikací důkladně promíchejte. Doporučuje se promíchávat i v průběhu aplikace.

Spotřeba: 0,15 – 0,2 kg/m2 podle savosti podkladu


Možnosti nanášení: Válečkem, štětcem, stříkáním

Složení: Směs plniv a kameniv ve vodné styren-akrylátové disperzi s přídavkem aditiv

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupné balení: 1kg, 5kg
 

  

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Prohlášení o shodě  

file Technický list  

 

 
 • 1 089 ,- Kč

  Tekutá injektážní hydroizolace - Fortesil 10l

  Tekutá hyroizolace Fortesil - injektážní prostředek je modrý jednosložkový vodný roztok s kombinovaným efektem (těsnícím a hydrofobizačním) pro dodatečnou hydroizolaci zdiva. Ve zdivu vytváří gel jako účinnou ochranu proti vodě a ochranu proti radonu s dlouhou životností. Velmi vhodný pro hydroizolaci základů a veškerého zdiva stávajících staveb. Tekutá hydroizolace pro aplikaci nad + 5°C.

 • 139 ,- Kč

  Fortesil Adhezní můstek 1kg

  Jednosložkový podkladový nátěr bez obsahu rozpouštědel. Adhezní můstek pro aplikace do interiéru i exteriéru na většinu savých i nesavých materiálů. Lze využít jako samostatný zpevňující a hydrofobizační nátěr. Adhezní můstek Fortesil v balení 1kg/cca 5-6m2.

 • Sleva 0% 
  690 ,- Kč

  Penetrační nátěr za snížených teplot Peneco Frost 10l

  Penetrační nátěr k aplikacím od -5°C. Určený jako první nátěr pod akrylátové barvy a omítkoviny, hydrofobizační a zpevňovací penetrační nátěr na beton. Peneco Frost je dodáván v aplikační formě. Balení 5l/cca 500-1000m2.

 • Sleva 0% 
  358 ,- Kč

  Penetrační nátěr za snížených teplot Peneco Frost 5l

  Penetrační nátěr k aplikacím od -5°C. Určený jako první nátěr pod akrylátové barvy a omítkoviny, hydrofobizační a zpevňovací penetrační nátěr na beton. Peneco Frost je dodáván v aplikační formě. Balení 5l/cca 50-100m2.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043