Sanatop Prevent FIX – čištění fasády, dlažby, střech 1l

Sanatop Prevent FIX – čištění fasády, dlažby, střech 1l
 

Sanatop Prevent FIX bezbarvý nátěr – preventivní postřik proti mechu, lišejníkům, řasám, plísním a bakteriím v exteriéru. Lze aplikovat dodatečně na staré i nové stavební povrchy, kde zůstává fixován. Určený pro čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. Sanatop Prevent FIX působí dlouhodobě, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu, prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l cca 40m2 plochy.

 
Doporučená cena bez DPH : 471,5,- Kč
Doporučená cena s DPH : 570,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.10 kg
 
 
 


Sanatop Prevent FIX 1:3, bezbarvý preventivní nátěr a fixační postřik proti biologickým nečistotám určený k čištění fasád, čištění střech, čištění zámkové dlažby apod. …


Sanatop Prevent FIX je transparentní hloubkový penetrační nátěr s preventivní ochranou proti růstu mechů, řas, lišejníků, plísní a bakterií. Koncentrovaný přípravek Sanatop Prevent FIX je určen pro použití v exteriéru na zdi, omítky, beton, střechy apod. Lze jej použít i samostatně jako bezbarvý finální nátěr s dlouhodobou ochranou ošetřovaných stavebních materiálů. (zůstává dlouhodobě fixován)

Díky unikátnímu složení přípravku Sanatop Prevent FIX zároveň zpevňuje povrch a zvyšuje hydrofobitu, čímž prodlužuje životnost stavebních hmot!

 


 

Ředění přípravku 1:3 s vodou (1díl koncentrátu + 3díly vody)

Doporučené použití v rozmezí teplot +5 až +30°C

Vydatnost: 0,15 – 0,25l/m2 podle savosti podkladu tj. 1l koncentrátu až na 40m2 plochy

Způsob nanášení: válečkem, štětcem, stříkáním

Počet vrstev: dle použití a podkladu 1-2x

1x: penetrace pod fasádní barvu a jako vrchní vrstva nenasákavých podkladů
2x: finální nátěr savých podkladů

 Návod k použití: Podklad musí být soudržný, nemastný, čistý, suchý, bez vodorozpustných solí, nové omítky musí být vyzrálé. Staré, nesoudržné nátěry je nutné odstranit. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt. Je-li povrch fasády napaden plísněmi nebo řasami, je nutno nejdříve odstranit tyto biodeteriogeny přípravkem Sanatop Likvid, poté místo důkladně omýt a zbavit všech nepřilnavých částí.

Nanáší se rovnoměrně v jedné až dvou vrstvách na suchý podklad. V jedné vrstvě se nanáší v případě použití přípravku Sanatop Prevent FIX jako penetračního nátěru pod fasádní barvy nebo omítkoviny. Dvě slabé vrstvy se doporučují při použití přípravku jako finálního nátěru na savé materiály. Při použití na nenasákavé podklady (akrylátové, silikonové barvy a emaily aj.) obvykle stačí pouze jeden nátěr. Při teplotě vzduchu a podkladu 20°C a relativní vlhkosti 65% je penetrační nátěr přetíratelný po 1 - 2 hodinách.

Při použití přípravku jako finálního nátěru může u některých přetíraných ploch dojít ke změně povrchového lesku (oživení vzhledu). Doporučen kontrolní nátěr na ploše 1m2.

Obecná upozornění: Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Seznamte se s dostupnou dokumentací výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže).

 Složení: směs aditiv v akrylátové disperzi s vysokým obsahem biocidu

Vzhled: mléčně bílý

Skladovatelnost: 24 měsíců (výrobek nesmí zmrznout)

Dostupná balení: 1l, 5l

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Technický list  

 

 
 • 442 ,- Kč

  Sanatop Prevent – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Prevent přísada pro čištění fasády, dlažby, střech s dlouhodobým preventivním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním, které se vyskytují na vlhkých místech staveb. Přípravek je především určen jako příměs do stavebních hmot a fasádních barev. Ochrana s prevencí cca 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy v exteriéru.

 • 691 ,- Kč

  Sanatop Likvid HOBBY – čištění dlažby, střech, fasády 5l

  Sanatop Likvid HOBBY aplikační přípravek pro čištění dlažby, střechy, fasády s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Lze také použít v exteriéru k ošetření kamene a zahradních okrasných prvků nebo menších ploch z minerálních materiálů. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Nepoškozuje životní prostředí. Připravený k aplikaci. Sanatop Likvid HOBBY ošetří z 1l cca 10m2 plochy.

 • 425 ,- Kč

  Sanatop Likvid Profi – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Likvid Profi koncentrát 1:9 - 1:19 profesionální přípravek pro čištění fasády, dlažby, střechy s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Extra silný produkt k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných povrchů v exteriéru. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid Profi ošetří z 1l cca 100 - 200m2.

 • 276 ,- Kč

  Sanatop Likvid – čištění fasády, dlažby, střech 1l

  Sanatop Likvid koncentrát 1:4 přípravek pro čištění fasády, dlažby, střechy s likvidačním účinkem proti řasám, mechu, lišejníkům, plísním. Koncentrovaný produkt k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných povrchů v exteriéru. Nejnovější složení bez obsahu chloru a těžkých kovů. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid ošetří z 1l 50m2 plochy.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043