Sanatop Prevent nátěr proti plísni v exteriéru - přísada 1l

Sanatop Prevent nátěr proti plísni v exteriéru - přísada 1l
 

Sanatop Prevent nátěr proti plísni - přísada s dlouhodobým preventivním účinkem. Působí také proti řasám, mechu a jiným biologickým nečistotám, které se vyskytují na vlhkých místech stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev. Ochrana proti plísni v exteriéru na zdi nebo fasádě s prevencí 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy.

 
Doporučená cena bez DPH : 365,26,- Kč
Doporučená cena s DPH : 442,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.15 kg
 
 
 

Sanatop Prevent 1:9 až 1:19 preventivní přísada proti plísni, mechu, řasám na zdi a fasádě …

Sanatop Prevent profesionální ochrana proti plísni, mechu, řasám, bakteriím vhodná především k použití na zdech, fasádách apod. Dlouhodobá prevence opětovného výskytu organických nečistot na stavebních materiálech. Bez obsahu chloru nebo těžkých kovů. Přísada proti plísni do stavebních hmot a nátěrů. Určeno do exterieru.

 

 

  Sanatop Prevent je velmi koncentrovaná preventivní přísada proti opětovnému výskytu plísní, mechu, řas, bakterií na minerálních stavebních materiálech. Používá se k prodloužení doby ochranného účinku u stavebních ploch novostaveb, při rekonstrukcích, zvláště pak v trvale vlhkých nebo přechodně zatížených místech. Ideální v případě kdy byl předem proti plísni, mechu nebo na řasy použit likvidační nátěr Sanatop Likvid. Přípravek proti plísni Sanatop Prevent je nejlépe aplikovat do stavebních hmot, malt, omítek, do nátěrů v exteriéru - fasádních a malířských barev atd.

 

Ředění proti plísni, mechu a řasám dle tabulky 1:9 1:19

1:19 50g do 1kg  hmoty

 ochrana ve stavebních hmotách
 (malty, vnitřní i fasádní omítky, spárovací hmoty apod.)

 injektáže zdiva

1:9 100g do 1kg barvy   ochrana fasádních barev


Vydatnost 1 l koncentrátu až na 50m2 plochy (fasádní barvy, nátěr nebo postřik)

Doporučené použití v rozmezí teplot +5 až +25°C

Předpokládaná doba ochrany: minimálně 5 let

 

Návod k použití preventivní přísady proti plísni, mechu, řasám apod.:

Naředěný přípravek ve hmotě nebo barvě jako preventivní přísada (viz tabulka), lze aplikovat nátěrem nebo postřikem na suchý očištěný povrch. V případě nutnosti likvidačního zásahu proti plísním, mechu, lišejníkům, řasám na zdi doporučujeme nejdříve aplikovat přípravek Sanatop Likvid.

Jako finální nátěr je možné použít ochranu proti graffiti Barbakan anebo jiný hydrofobní nátěr například Repesil Aqua. Tímto postupem zajistíte maximální dlouhodobou ochranu plochy, zvláště pak v případě savého a pórezního povrchu.

Obecná upozornění: Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Prostudujte si dostupnou dokumentaci výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže)

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 1 545 ,- Kč

  Sanatop Prevent nátěr proti plísni v exteriéru - přísada 5l

  Sanatop Prevent nátěr proti plísni - přísada s dlouhodobým preventivním účinkem. Působí také proti řasám, mechu a jiným biologickým nečistotám, které se vyskytují na vlhkých místech stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev. Ochrana proti plísni v exteriéru na zdi nebo fasádě s prevencí 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 5l cca 250m2 plochy.

 • 570 ,- Kč

  Sanatop Prevent FIX nátěr proti plísni v exteriéru - postřik 1l

  Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek - postřik a nátěr proti plísni, bakteriím, řasám, proti mechu i lišejníkům vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Bezbarvý koncentrát, lze aplikovat postřikem na hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Sanatop Prevent FIX chrání proti plísni, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l cca 40m2 plochy.

 • 113 ,- Kč

  Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni 0,75l

  Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni - moderní, bez obsahu chloru určený na likvidaci plísní. Ideální do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek, méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Netvoří solí, které vážou vodu. Použití v domácnosti i průmyslu. Přípravek proti plísni Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály, nábytek i textilie.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043