Štětce

Štětce pro univerzálního využití v rámci profesionálních aplikací a také pro natěračské práce doma a nebo na zahradě. Štětce jsou určeny k nanášení vodouředitelných i syntetických barev, maleb, laků, lazur apod. Štětce lze také použít pro aplikace vhodných chemických přípravků.

 

 


Zobrazit položek:
 
 • NOVINKA  AKCE  Sleva 5% 

  Štětec plochý KLASIK EXTRA 1“ (25mm)

  Štětec plochý o velikosti 1“ (25 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

  18 ,- Kč
   
 • NOVINKA  Sleva 10% 

  Štětec plochý KLASIK EXTRA / sada 5 ks 1“- 3“

  Štětec plochý v sadě 5 ks o velikosti 1“ - 3“. Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků. (1“, 1,5“, 2“, 2,5“, 3“)

  129 ,- Kč
   
 • NOVINKA  Sleva 5% 

  Štětec plochý KLASIK EXTRA 1,5“ (38mm)

  Štětec plochý o velikosti 1,5“ (38 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

  22 ,- Kč
   
 • NOVINKA  Sleva 5% 

  Štětec plochý KLASIK EXTRA 2“ (50mm)

  Štětec plochý o velikosti 2“ (50 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

  25 ,- Kč
   
 • NOVINKA  Sleva 5% 

  Štětec plochý KLASIK EXTRA 2,5“ (63mm)

  Štětec plochý o velikosti 2,5“ (63 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

  30 ,- Kč
   
 • NOVINKA  Sleva 5% 

  Štětec plochý KLASIK EXTRA 3“ (76mm)

  Štětec plochý o velikosti 3“ (76 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

  40 ,- Kč
   
 KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043