Barbakan 1 l

Barbakan 1 l
 

Barbakan - preventivní dlouhodobá ochrana porézních povrchů všech stavebních materiálů před trvalým znečištěním graffiti. Po jeho aplikaci lze jednoduchým způsobem odstranit znečištění graffiti bez poškození podkladu pomocí řady přípravků Graffitistop. Přípravek umožňuje profesionální i hobby využití a díky svým vlastnostem získal řadu ocenění.

 
Doporučená cena bez DPH : 428,07,- Kč
Doporučená cena s DPH : 518,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.10 kg
 
 
 

Přípravek Barbakan je určený k preventivní dlouhodobé ochraně porézních povrchů stavebních materiálů před trvalým znečištěním graffiti. Po jeho aplikaci lze velice jednoduchým způsobem odstranit případné znečištění graffiti bez poškození podkladu pomocí řady přípravků Graffitistop. Přípravek umožňuje profesionální (zvýhodněné balení 40 kg) i hobby využití a díky svým vlastnostem získal řadu ocenění. Velkou praktickou a konkurenční výhodou je možnost likvidace oplachových vod přímo do kanalizace.

Přípravkem Barbakan lze chránit většinu typů omítek, zateplovacích fasádních systémů, keramických obkladů, přírodních i umělých kamenů, betonových ploch atd. u objektů nových, stávajících i památkově chráněných. Po aplikaci a zaschnutí vytváří ochrannou paropropustnou vrstvu. Z ploch chráněných touto prevencí lze nečistoty a graffiti odstranit bez poškození podkladu za pomoci přípravků Graffitistop. Proces odstranění je velmi jednoduchý a nenáročný.

Správným použitím přípravku Barbakan se výrazně nemění vzhled omítky nebo jiných stavebních materiálů a prodlužuje se jejich životnost.  (v ojedinělých případech však lze rozlišit jemný přechod) Aplikovaný přípravek odpuzuje vodu, ale je současně paropropustný. Odstranění graffiti z ošetřené plochy je mnohem méně nákladné a efektivnější. Barbakan vzhledem ke svému složení výrazně nezatěžuje životní prostředí a jeho aplikace je prakticky možná kdekoli – oplachové vody lze likvidovat přímo do kanalizace.

Přípravek doporučujeme nejdříve vyzkoušet na skrytém místě!

Výrobce neručí za škody způsobené nesprávným použitím přípravku.

Produkt úspěšně využívá řada renomovaných firem oboru silničního a pozemního stavitelství.


Přípravek ve formě viskózní kapaliny (vodné gelové disperze) se aplikuje neředěný ve 2 - 3 tenkých vrstvách nebo v kombinaci se základovým penetračním nátěrem např. Sanapen pro nesoudržné povrchy. Aplikace jednotlivých vrstev je vhodná vždy po zaschnutí předchozí vrstvy za 4 – 8 hodin dle teploty a vlhkosti prostředí. V případě velmi pórézních povrchu lze doporučit ředění 1:1. Vlastní aplikace - na očištěný suchý povrch štětcem, válečkem, stříkáním při optimálních teplotách 10 - 30°C, nikdy však za vlhkého nebo deštivého počasí. Pro výsledný funkční i estetický efekt je důležitý dokonalý roztěr každé vrstvy po předchozím proschnutí a také dodržení maximální doporučené spotřeby! 

1 litr přípravku ošetří 5 – 8 m2 ploch v jednom nátěru (dle charakteru povrchu).

Orientační doporučená spotřeba:

1. vrstva: 70 - 100 g/m2
2. vrstva: 50 g/m2
3. vrstva: 50 g/m2

Garance doby ochrany min. 5 let (deklarovaná životnost až 10 let)

Propustnost pro vodní páry: < 0,6m (ČSN EN ISO 7783-2)
Difusní ekvivalent tloušťky vzduchové vrstvy nátěru: Sd = 0,02m

Účinná složka: speciální polymer bez aromatických uhlovodíků a halogenových rozpouštědel.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 1 l, 5 l, 10 l, 40 l (zakázková výroba)

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 924 ,- Kč

  Graffitistop 3 /1 kg

  Graffitistop 3 - profesionální i hobby odstranění graffiti, starých nátěrů a jiných nečistot z různých druhů svislých povrchů. Přípravek v gelové formě působí na většinu typů barev včetně fixových. Čištění graffiti z povrchů preventivně ošetřených přípravkem Barbakan probíhá snadněni. Výhodou je možnost likvidace oplachových vod přímo do kanalizace.

 • 247 ,- Kč

  Impregnační Hydrofobizační nátěr - Repesil Aqua 1 l

  Repesil Aqua hydrofobizační prostředek ve vodném roztoku pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální hydrofobní impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil Aqua je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně. Balení 1l ošetří cca 3 - 5m2.

 • 1 494 ,- Kč

  Impregnační Hydrofobní nátěr - Repesil 5 l

  Repesil hydrofobizační prostředek v lakovém benzinu pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální hydrofobní impregnační nátěr.  Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně. Balení 5l ošetří cca 15 - 25m2.

 • 2 456 ,- Kč

  Barbakan 5 l

  Barbakan - preventivní dlouhodobá ochrana porézních povrchů všech stavebních materiálů před trvalým znečištěním graffiti. Po jeho aplikaci lze jednoduchým způsobem odstranit znečištění graffiti bez poškození podkladu pomocí řady přípravků Graffitistop. Přípravek umožňuje profesionální i hobby využití a díky svým vlastnostem získal řadu ocenění.

   

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043