Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni 0,5l citrus

Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni 0,5l citrus
 

Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni - moderní, bez obsahu chloru určený na likvidaci plísní. Ideální do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek, méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Netvoří solí, které vážou vodu. Použití v domácnosti i průmyslu. Přípravek proti plísni Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály, nábytek i textilie. Nově s vůní citrus.

 
Doporučená cena bez DPH : 95,23,- Kč
Doporučená cena s DPH : 115,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.60 kg
 
 
 

Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni je moderní výrobek bez obsahu chloru zaměřený na likvidaci plísní především v interieru. Fungispray má nejen intenzivní likvidační účinek, ale také působí dlouhodobě. Díky složení méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Nepodporuje tvorbu solí které vážou vodu v ošetřeném materiálu. Fungispray bezchlorový nabízí široký rozsah použití - domácnost, zdravotnictví, veterina, potravinářství, zemědělství, stavebnictví apod. Jedná se o osvědčený přípravek proti plísni s vynikajícími ohlasy veřejnosti, médií a také profesionální referencí z praxe. Nově také s vůní citrus.

 


 

 

Fungispray bezchlorový je přípravek s výrazným fungicidním účinkem a širokým spektrem použití v domácnosti i průmyslu. Likvidační přípravek proti plísni je možno použít na různé typy materiálů jako např. zdivo, omítky, beton, dřevo ve stavbě i dřevěné podlahy a nábytek, textilie, čalounění, koberce apod. Díky absenci chloru je šetrný a nebělí podklad!

Přípravek se nejlépe aplikuje postřikem mechanickým rozprašovačem. Přetíráním tkaninou namočenou v přípravku nebo ponořením postižených předmětů do roztoku.

Návod k použití: Plíseň se před aplikací přípravku neodstraňuje, aby nedošlo k rozptýlení zdraví škodlivých výtrusů! Napadená místa se postříkají přípravkem Fungispray ze vzdálenosti cca 10 cm a po cca 20 minutách (optimálně 24 hodinách) se plíseň za mokra mechanicky odstraní kartáčem nebo hadrem namočeným v přípravku. Při silném napadení materiálu plísní je nutno postup opakovat. Na očištěný, vydezinfikovaný a suchý povrch stavebních materiálů doporučujeme aplikovat preventivní nátěr proti plísni Fungisan, který zajistí maximální a dlouhodobý efekt ochrany.

Vydatnost přípravku proti plísni Fungispray bezchlorový záleží na stupni napadení plísněmi a typu ošetřovaného materiálu - orientačně 1 litr na cca 5 m2 plochy.

Při kontaktu s lakovanými povrchy se doporučuje provedení zkoušky na malém a skrytém místě. V případě použití přípravku na textilie a materiály v přímém kontaktu s pokožkou je třeba důkladné vyprání a vyčištění ošetřených materiálů.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 0.5l spray,0,75l spray
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 115 ,- Kč

  Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni 0,75l avokádo

  Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni - moderní, bez obsahu chloru určený na likvidaci plísní. Ideální do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek, méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Netvoří solí, které vážou vodu. Použití v domácnosti i průmyslu. Přípravek proti plísni Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály, nábytek i textilie. Nově s vůní avokádo.

 • 307 ,- Kč

  Fungisan přípravek proti plísni 1l

  Fungisan přípravek proti plísni - bezchlorová dlouhodobá prevence vzniku plísní , přísada do vodou ředitelných nátěrových hmot, malířských barev, omítek, malt atd. Fungisan je velmi účinný přípravek šetrnější pro lidský organizmus. Nezapáchá a v materiálech nevznikají soli, které vážou vodu. Přípravek proti plísni, přísada a nátěr Fungisan je vhodný pro zátěžové podmínky zvláště v interiéru.

 • 425 ,- Kč

  Sanatop Likvid Profi nátěr proti plísni v exteriéru 1l

  Sanatop Likvid Profi koncentrát 1:9 - 1:19 profesionální likvidační nátěr proti plísni, mechu v exteriéru staveb. Extra silný produkt je vhodný k mytí a čištění fasády, zámkové dlažby, čištění střech, zídek a jiných minerálních povrchů. Nátěr proti plísni nejnovějšího složení s velmi intenzivním účinkem, neobsahuje chlor ani těžké kovy. Aplikační roztok nepoškozuje životní prostředí. Sanatop Likvid Profi ošetří z 1l cca 100 - 200m2.

   

   

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043