Graffitistop 2 /0,5 l spray

Graffitistop 2 /0,5 l spray
 

Graffitistop 2 - profesionální i hobby odstranění graffiti, starých nátěrů a jiných nečistot z různých druhů vodorovných povrchů. Přípravek  v tekuté formě působí na většinu typů barev včetně fixových. Čištění graffiti z povrchů preventivně ošetřených přípravkem Barbakan probíhá snadněni. Výhodou je možnost likvidace oplachových vod přímo do kanalizace.

 
Doporučená cena bez DPH : 370,5,- Kč
Doporučená cena s DPH : 448,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.60 kg
 
 
 

Profesionální i hobby odstranění graffiti, starých nátěrů a jiných nečistot z různých druhů vodorovných povrchů. Přípravek Graffitistop 2 v tekuté formě působí na většinu typů barev včetně fixových. Čištění graffiti z povrchů preventivně ošetřených přípravkem Barbakan probíhá snadněni. Výhodou je možnost likvidace oplachových vod přímo do kanalizace.

 


Přípravek Graffitistop 2 v tekuté formě odstraňuje graffiti z různých druhů povrchů. Působí na většinu typů barev včetně fixových. Je vhodný i na likvidaci stávajících nečistot včetně starých nátěrů, lepidel, vosků, mastných skvrn apod. Odstraňuje graffiti z městských objektů,pilířů mostů, dálničních betonových konstrukcí, vagónů metra, železničních vagónů, autobusů, tramvají, dopravních značek apod.

Přípravek Graffitistop 2 se aplikuje přímo z rozprašovače, štětcem nebo válečkem na znečištěné místo. Přitom chráníme okolní plochu před stékáním rozpouštěných barev (např. houbou). Přípravek se nechá působit 5 – 10 i více minut dle potřeby, čištěná plocha nesmí zaschnout (průběžně se doplňuje Graffitistop). Vhodná je vzájemná kombinace s gelovým přípravkem Graffitistop 3 pro maximální efekt a hloubkovému dočištění - je zajištěna plná kompatibilita. Při vlastním čištění si pomáháme mechanicky kartáčem, houbou apod. Proces aplikace můžeme dle potřeby opakovat. Nikdy na čištěnou plochu nenanášíme vodu pokud barva není zcela rozrušena. Po aktivním působení přípravku a odstranění nátěru následuje intenzivní mytí povrchu kartáčem a vodou se saponátem. Nakonec plochu opláchneme tlakovou vodou.

Čištění graffiti z povrchů ošetřených preventivním přípravkem Barbakan je snadnější. Po dokončení čištění je nutno preventivní nátěr Barbakan obnovit.

Vydatnost přípravku je orientačně 1 litr na cca 5 m2, dle povrchu a nánosu graffiti.
Nejefektivnější je aplikace při teplotách 10 - 30°C a suchém počasí.

Přípravky řady Graffitistop 2 a Graffitistop 3 jsou určeny nejen k použití specializovanými firmami, ale i pro hobby využití. Jejich účinnost je ověřena rozsáhlou praxí a podložena atesty příslušných zkušeben.

Graffitistop 2 a Graffitistop 3 je agresivní vůči některým plastickým hmotám typu PVC, plexiskla, polystyrenu, polyamidu, nebo polykarbonátu. Vždy je nutno odzkoušet jednotlivé typy odstraňovačů na skrytém místě a vybrat vhodné kombinace chemického a mechanického čištění.

Složka: biologicky odbouratelné organické látky. Neobsahuje aromatické uhlovodíky, chlorované uhlovodíky ani látky porušující ozonovou vrstvu země.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 0,5 l spray, 5 l 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 
 

 
 • 2 456 ,- Kč

  Barbakan 5 l

  Barbakan - preventivní dlouhodobá ochrana porézních povrchů všech stavebních materiálů před trvalým znečištěním graffiti. Po jeho aplikaci lze jednoduchým způsobem odstranit znečištění graffiti bez poškození podkladu pomocí řady přípravků Graffitistop. Přípravek umožňuje profesionální i hobby využití a díky svým vlastnostem získal řadu ocenění.

   

 • 924 ,- Kč

  Graffitistop 3 /1 kg

  Graffitistop 3 - profesionální i hobby odstranění graffiti, starých nátěrů a jiných nečistot z různých druhů svislých povrchů. Přípravek v gelové formě působí na většinu typů barev včetně fixových. Čištění graffiti z povrchů preventivně ošetřených přípravkem Barbakan probíhá snadněni. Výhodou je možnost likvidace oplachových vod přímo do kanalizace.

 • 247 ,- Kč

  Impregnační Hydrofobizační nátěr - Repesil Aqua 1 l

  Repesil Aqua hydrofobizační prostředek ve vodném roztoku pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální hydrofobní impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil Aqua je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně. Balení 1l ošetří cca 3 - 5m2.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043