Zpevňovač kamene - Fixasil H 5 l

Zpevňovač kamene - Fixasil H 5 l
 

Fixasil H - zpevňovač kamene s hydrofobním účinkem je určen pro zpevnění a hydrofobizaci všech minerálních savých stavebních materiálů, poškozených povětrnostními vlivy nebo jako prevence tohoto působení. Užívá se jako finální zpevňující a ochranný nátěr na přírodní kámen (sochařská díla, fresky, obklady fasád, kamenné stavby), na všechny typy omítek, cihly a pod. Nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů. 

 
Doporučená cena bez DPH : 2 720,- Kč
Doporučená cena s DPH : 3 291,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 5.20 kg
Katalogové číslo: SCH 08
 
 
 

Zpevňovač kamene Fixasil H, hydrofobní impregnace stavebních materiálů, nemění vzhled, balení 5l


•  Doporučujeme dopravu Toptrans nebo osobní odběr!
•  Nezasíláme na Slovensko!


Zpevňovač kamene s hydrofobním účinkem Fixasil H je určen pro zpevnění a hydrofobizaci všech minerálních savých stavebních materiálů, poškozených povětrnostními vlivy nebo jako prevence tohoto působení. Užívá se jako finální zpevňující a ochranný nátěr na přírodní kámen (sochařská díla, fresky, obklady fasád, kamenné stavby), na všechny typy omítek, cihly a pod. Nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů. Fixasil H oživuje a zpevňuje stavební materiál, prodlužuje jeho životnost. Je odolný teplotním změnám, ultrafialovému záření i exhalátům a ošetřený povrch je netoxický.

Životnost systému: cca 30 let.
 

Příprava podkladu: Ošetřované plochy musí být čisté a suché. Nové omítky musí být vyzrálé (min. 28 dní). Krusty, prach a nepřilnavé části, příp. nátěry odstranit škrábáním, kartáčováním, broušením až na soudržný podklad. Větší trhliny se vyspraví vyrovnávací hmotou. Zašpiněné povrchy je nejlépe omýt tlakovou vodou. Nedoporučuje se používat saponátů. Při ošetření povrchů abrazivními prostředky se doporučuje následné omytí tlakovou vodou. Po umytí je nutné nechat povrch vyschnout 48 hodin.

Ředění: Dodává se v aplikační koncentraci – nesmí se ředit.

Aplikace: Fixasil H se nanáší válečkem nebo štětkou. Doba zasychání je závislá na klimatických podmínkách, nátěr je proschlý během několika hodin. Doba zrání je závislá na klimatických podmínkách - při teplotách 20°C a relativní vlhkosti 65% je přípravek funkční během 2 až 3 dnů, přičemž nadále se zvyšuje pevnost povrchu.

Neaplikovat na mokrý povrch! Nenanášet za deště a po mytí cca 48 hodin. První 2 až 3 dny je nutno ošetřené plochy chránit, aby nebyl přípravek z povrchu vymyt!

Spotřeba: Podle typu podkladu ošetřované plochy a podle hloubky zvětrání materiálu.
Obvyklá spotřeba při ošetření do hloubky 10 cm je 2,7 l/m2. Skutečnou spotřebu je třeba zjistit předem na zkušební ploše. Aby bylo dosaženo optimální funkčnosti v potřebné hloubce stavebního materiálu, je potřeba opakovaně Fixasil H nanášet do té doby, dokud je materiál schopen přípravek přijmout. Po třech týdnech je vhodné postup opakovat.

VÝROBEK NESMÍ ZMRZNOUT!

Složení: Silikonový zpevňovací prostředek s přídavkem hydrofobizačního aditiva v methylethylketonu.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Dostupná balení: 5 l, 10 l 
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Prohlášení o shodě  

file Technický list  

 

 
 • 3 219 ,- Kč

  Zpevňovač kamene - Fixasil OH 5 l

  Fixasil OH - zpevňovač kamene je určen pro zpevnění všech minerálních savých stavebních materiálů, poškozených povětrnostními vlivy nebo jako prevence tohoto působení. Užívá se jako finální zpevňující a ochranný nátěr na přírodní kámen (sochařská díla, fresky, obklady fasád, kamenné stavby), na všechny typy omítek, cihly a pod. Nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů.

 • 6 498 ,- Kč

  Zpevňovač kamene - Fixasil H 10 l

  Fixasil H - zpevňovač kamene s hydrofobním účinkem je určen pro zpevnění a hydrofobizaci všech minerálních savých stavebních materiálů, poškozených povětrnostními vlivy nebo jako prevence tohoto působení. Užívá se jako finální zpevňující a ochranný nátěr na přírodní kámen (sochařská díla, fresky, obklady fasád, kamenné stavby), na všechny typy omítek, cihly a pod. Nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů. 

 • 1 125 ,- Kč

  Impregnační Hydrofobizační nátěr - Repesil Aqua 5 l

  Repesil Aqua hydrofobizační prostředek ve vodném roztoku pro impregnaci anorganických povrchů proti vodě a vlhkosti. Užívá se jako finální hydrofobní impregnační nátěr. Přípravek účinně odpuzuje vodu. Repesil Aqua je vhodný pro impregnaci betonu, fasád, omítek, obkladů, střešní krytiny, kamene, dlažby apod. Ochrana proti vodě, vlhkosti, erozi materiálů, výkvětům solí a špíně. Balení 5l ošetří cca 15 - 25m2. 

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043