Bazénová chemie Laguna Pool – Chlor Start (chlor šok) 0,9kg

Bazénová chemie Laguna Pool – Chlor Start (chlor šok) 0,9kg
 

Bazénová chemie Laguna Pool - Chlor Start je určena jako startovací a šoková tj. velmi rychlá dezinfekce bazénové vody. (chlor šok) Průběžným dávkováním udrží správnou hodnotu chloru v bazénu a likviduje mikroorganizmy, jako jsou řasy, bakterie, viry atd. Použití do běžných i extrémních podmínek. Nejlevnější bazénová chemie Laguna - Pool Chlor Start!

 
Doporučená cena bez DPH : 216,5,- Kč
Doporučená cena s DPH : 261,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.10 kg
 
 
 


Bazénová chemie pro počáteční, průběžnou a šokovou dezinfekci, granulát, balení 0,9 kg


Přípravek Laguna Pool - Chlor Start je určen pro šokovou (rychlou) dezinfekci bazénové vody pro celosezonní údržbu všech typů bazénů především pro jednorázovou, tedy „šokovou“ úpravu bazénové vody po napuštění nebo při silném znečištění. Při uvedení bazénu do provozu, při extrémních podmínkách provozu bazénu (vysoké teploty, velký počet koupajících, bouřkové počasí apod.). Likviduje řasy, bakterie, viry… 

Chlorové přípravky uvolňují chlor, čímž dochází k dezinfekci bazénové vody a likvidaci přítomných mikroorganizmů. Veškeré nečistoty v bazéně podporují tvorbu mikroorganizmů, proto je nutno dbát na pravidelnou dezinfekci.

 


 

Návod k použití: Po napuštění bazénu vodou nejprve upravte pH hodnotu na 6,8-7,6. Následně nalijte počáteční dávku přípravku Laguna Pool Start (granulátu rozpuštěného ve vodě v plastové nádobě) do sběrače (skimmeru) nebo přímo do bazénu při zapnutém filtračním zařízení. Do doby dokonalého promíchání přípravku filtračním zařízením je nutno vyloučit přítomnost osob v bazénu. Chlorování se doporučuje provádět večer. Následující den aplikujte Týdenní tablety Laguna Pool. Při pravidelném provozu přidávejte průběžnou dávku Laguna Pool Chlor Start. Při zvýšeném provozu, vyšší teplotě nebo při problému s řasami aplikujte zvýšenou dávku. Je nutné udržovat obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3-0,8 mg/l a pH 6,8-7,6. Při zvýšené teplotě vody lze krátkodobě zvýšit obsah aktivního chloru až na 1,0mg/l.

Doporučujeme kontrolovat obsah chloru a hodnotu pH 1x týdně pomocí testerů Laguna.


Dávkování přípravku Laguna Pool - Chlor Start:

Počáteční dávka: 13g přípravku-2 plné kávové lžičky na 1 m3-1000 l vody.
Průběžná dávka: každých 4-6 dnů cca 6 g/m3.
Zvýšená dávka: 10 až 15 g/m3.

Použitím 2,2 g přípravku na 10 m3 vody se zvýší obsah aktivního chloru o cca 0,1 mg/l.


Obsahuje: dichlorisokyanurát sodný, dihydrát
 

Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: 0,9 kg, 2,2 kg

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Laguna POOL - Brožura  

file Technický list  

 

 
 • 586 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Pool – Chlor Start (chlor šok) 2,2kg

  Bazénová chemie Laguna Pool - Chlor Start je určena jako startovací a šoková tj. velmi rychlá dezinfekce bazénové vody. (chlor šok) Průběžným dávkováním udrží správnou hodnotu chloru v bazénu a likviduje mikroorganizmy, jako jsou řasy, bakterie, viry atd. Použití do běžných i extrémních podmínek. Nejlevnější bazénová chemie Laguna - Pool Chlor Start! 

 • 361 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Chlor šok 1kg

  Bazénová chemie Laguna určená k rychlé - šokové dezinfekci bazénové vody při pravidelném provoz a také za extrémních podmínek. Laguna Chlor šok účinně likviduje veškeré nežádoucí mikroorganizmy v bazénové vodě. Použití je vhodné ihned po napuštění a následně dle potřeby při pravidelném provozu bazénu. Přípravek Chlor šok má velmi rychlý nástup dezinfekčního účinku.

 • 405 ,- Kč

  Bazénová chemie Laguna Pool - Kombi tablety 4v1 1kg

  Bazénová chemie Laguna Pool - Kombi tablety 4v1 (quatro) s multifunkčním účinkem. Kombinovaný přípravek, který zajistí průběžnou dezinfekci bazénové vody, působí proti řasám, vyvločkuje nečistoty a stabilizuje aktivní chlor. Ideální pro celosezónní údržbu. Nejlevnější bazénová chemie Laguna - Pool Kombi tablety!  

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043