Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH 500ml

Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH 500ml
 

BUCH MUCH je nový kapalný přípravek proti hmyzu - lezoucímu i létajícímu. Spolehlivě likviduje veškerý hmyz pronikající do obytných prostor. Bez zápachu působí jako dotykový jed s dlouhodobou účinností až 4 týdny. Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH hubí mouchy, komáry, vosy, šváby, mravence, moly, rybenky, sviňky atd. Jednoduchá aplikace formou rozprašovače. Nástupce přípravku REBEL k hubení hmyzu!

 

 
Doporučená cena bez DPH : 104,41,- Kč
Doporučená cena s DPH : 126,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.60 kg
 
 
 

 

Přípravek proti hmyzu lezoucímu i létajícímu, balení 0,5l rozprašovač


Kapalný přípravek BUCH MUCH v rozprašovači určený k hubení veškerého hmyzu pronikajícího do obytných prostor. Nový přípravek proti hmyzu s dlouhodobou účinností působí formou dotykového jedu. Spolehlivě likviduje například mouchy - mouchu domácí, mouchu podzimní, komáry - komár obtížný, komár egyptský, komár Culex quinquefasciatus, vosy, moly šatní, šváby obecné, rusy domácí, rybenky, sviňky, mravence včetně mravence faraóna atd.

Nahrazuje univerzální přípravek REBEL k hubení hmyzu!

 

Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH nezapáchá! Prokázaná doba účinnosti přípravku aplikovaného na povrch jsou 4 týdny.

 

Návod k použití: Přípravek před aplikací důkladně protřepejte. Aplikujte na místa nejčastějšího výskytu hmyzu, na místa vstupu do obytných prostor a náletová místa jako jsou rámy oken a dveří, kryty světel apod. Ošetřený povrch proti hmyzu by měl být mírně zvlhčen.

Skladovatelnost: 24 měsíců

Upozornění: Výrobce ani prodejce neodpovídá za škody způsobené nesprávným použitím přípravku. Nepoužívejte ve volné přírodě ani k přímému ošetření lidí a zvířat.

 

Dostupná balení: 0,5l

 

 

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Technický list  

 

 
 • 1 036 ,- Kč

  Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH 5l

  BUCH MUCH je nový kapalný přípravek proti hmyzu - lezoucímu i létajícímu.  Spolehlivě likviduje veškerý hmyz pronikající do obytných prostor. Bez zápachu působí jako dotykový jed s dlouhodobou účinností a to až 4 týdny. Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH hubí mouchy, komáry, vosy, šváby, mravence, moly, rybenky, sviňky atd. Aplikace formou postřikovače. Nástupce přípravku REBEL k hubení hmyzu!

 • 166 ,- Kč

  Rebel k hubení lezoucího hmyzu 500 ml SPRAY

  Přípravek určený především proti hmyzu lezoucímu - včetně všech druhů mravenců, blech, škvorů, sviněk, molů apod. Likvidace hmyzu. Hubí veškerý lezoucí hmyz, pronikající do obytných a užitných prostor. Rebel působí až 4 týdny! Rebel nezapáchá a jeho aktivní složky nezatěžují životní prostředí, rozkládají se na neškodné produkty. Použití pro hotely, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod. 

 • 1 279 ,- Kč

  Rebel k hubení lezoucího hmyzu 5 l

  Přípravek určený především proti hmyzu lezoucímu - včetně všech druhů mravenců, blech, škvorů, sviněk, molů apod. Likvidace hmyzu. Hubí veškerý lezoucí hmyz, pronikající do obytných a užitných prostor. Rebel působí až 4 týdny! Rebel nezapáchá a jeho aktivní složky nezatěžují životní prostředí, rozkládají se na neškodné produkty. Použití pro hotely, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod. 

 • 117 ,- Kč

  Rebel k hubení lezoucího hmyzu 250 ml SPRAY

  Přípravek určený především proti hmyzu lezoucímu - včetně všech druhů mravenců, švábů, rybenek, blech, škvorů, sviněk, molů apod. Likvidace hmyzu. Hubí veškerý lezoucí hmyz, pronikající do obytných a užitných prostor. Rebel spolehlivě působí až 4 týdny! Rebel nezapáchá a jeho aktivní složky nezatěžují životní prostředí, rozkládají se na neškodné produkty. Použití vhodné pro hotely, ubytovny, domácnosti, výrobní a technické provozovny apod. 

 • 140 ,- Kč

  Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům 250ml spray

  Čmelíkostop Rebel proti čmelíkům je osvědčený přípravek proti hmyzu - zevním parazitům drůbeže a holubů. Rebel spolehlivě likviduje dospělý hmyz i vývojová stadia čímž významně zlepšuje ekonomiku chovu. Přípravek je určen pro použití v drůbežárnách, kurnících, holubnících apod. Díky svému složení a jednoduché aplikaci jepřípravek zvláště vhodný k hobby a maloplošnému použití. Ošetří cca 1,5 - 2,5 m2. 

 • 272 ,- Kč

  Obojek proti klíšťatům a proti blechám pro kočky ATTACK

  Obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky. Přípravek na bázi geraniolu s výraznou repelentní účinností ve formě obojku proti klíšťatům i proti blechám. ATTACK - obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky nabízí účinnou moderní ochranu proti obtížnému hmyzu. Působí dlouhodobě až 3 měsíce a postupně uvolňuje aktivní látky.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043