Obojek proti klíšťatům a proti blechám pro kočky ATTACK

Obojek proti klíšťatům a proti blechám pro kočky ATTACK
 

Obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky. Přípravek na bázi geraniolu s výraznou repelentní účinností ve formě obojku proti klíšťatům i proti blechám. ATTACK - obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky nabízí účinnou moderní ochranu proti obtížnému hmyzu. Působí dlouhodobě až 3 měsíce a postupně uvolňuje aktivní látky.

 
Doporučená cena bez DPH : 225,72,- Kč
Doporučená cena s DPH : 272,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.05 kg
 
 
 

 

Obojek proti klíšťatům a proti blechám pro kočky, délka 35 cm

 

ATTACK antiparazitní obojek pro kočky na bázi nejnovějších látek s výraznou repelentní účinností, především proti klíšťatům a proti blechám. Vynikající ochrana proti parazitům po celou sezónu. Obojek pro kočky účinkuje až 3 měsíce.

 


 

Návod k použití: Obojek Attack nasaďte zvířeti na krk. Přebytečný kus obojku ostřihněte a ponechte v pelíšku nebo na místě, kde se zvíře nejvíce zdržuje. Zamezte však, aby mohlo zvíře obojek žvýkat. Zkontrolujte, zda je obojek na krku dostatečně volný, aby kočku neškrtil, ale přitom se dotýkal kůže.


Účinnost: po vyjmutí z obalu až 3 měsíce. Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Jedná se o volně prodejný přípravek.


Upozornění: Nedoporučujeme používat u koťat, kojících koček, nemocných zvířat a také zvířat v rekonvalescenci


Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: PVC pásek 35 cm (barva hnědá, slabá vůně)
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

 

 
 • 229 ,- Kč

  Psí obojek proti klíšťatům a proti blechám ATTACK

  Obojek proti klíšťatům a proti blechám pro psy. Nový repelentní biocidní přípravek s výraznou účinností proti blechám a proti klíšťatům. ATTACK - psí obojky proti klíšťatům a blechám působí dlouhodobě až 3 měsíce, postupně uvolňuje aktivní látky. Antiparazitní obojek účinkuje po celou sezónu.

 • 126 ,- Kč

  Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH 500ml

  BUCH MUCH je nový kapalný přípravek proti hmyzu - lezoucímu i létajícímu. Spolehlivě likviduje veškerý hmyz pronikající do obytných prostor. Bez zápachu působí jako dotykový jed s dlouhodobou účinností až 4 týdny. Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH hubí mouchy, komáry, vosy, šváby, mravence, moly, rybenky, sviňky atd. Jednoduchá aplikace formou rozprašovače. Nástupce přípravku REBEL k hubení hmyzu!

   

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043