Vosk na dřevo Lignofix 0,20l

Vosk na dřevo Lignofix 0,25l
 

Vosk na dřevo Lignofix. Přírodní přípravek určen na nátěr všech dřevěných povrchů v interiérech. Vosk na dřevo je velmi vhodný na starožitný nábytek, nábytek z měkkého dřeva apod. Proniká hluboko do dřeva a současně zachovává jeho přirozený vzhled, který oživuje. Přípravek chrání dřevo před zašpiněním a vodou. Vosk na dřevo Lignofix je světlostálý, lehce obnovitelný s jednoduchou aplikací.

 
Doporučená cena bez DPH : 265,62,- Kč
Doporučená cena s DPH : 321,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.30 kg
 
 
 

Vosk na dřevo Lignofix, přírodní báze, kusové balení 0,20l

 

Vosk na dřevo Lignofix je určen pro dřevěné povrchy v interiérech, jako například starožitný nábytek nebo nábytek z měkkého dřeva a jiných dřevěných prvků. Přípravek proniká do dřeva a současně zachovává jeho přirozený vzhled, který oživuje. Vosk je na přírodní bázi, snadno obnovitelný materiál s jednoduchou aplikací. Vosk na dřevo Lignofix je světlostálý. Chrání dřevo před vodou a zašpiněním.

 
 
Spotřeba: 12-16 m2/l v jedné vrstvě (doporučeny 2)

Balení 0,20 l: cca 3-4 m2 v jedné vrstvě tj. 1,5-2 m2 ve dvou vrstvách dle požadavku a savosti podkladu


Vzhled nátěrů: bezbarvý, hladký, sametový


Způsob nanášení: Podklad musí být po letech zbroušený, suchý a čistý. Výrony pryskyřic musí být odstraněny vymytím vhodnými rozpouštědly (např. nitroředidlem). Staré nátěry lazurovacích laků, emaily apod. musí být zcela odstraněny.

Vlhkost natíraného dřeva by měla být v rozmezí 10% - 12%. Aplikujeme v jedné nebo lépe ve dvou vrstvách. Ošetřený povrch je přetíratelný po cca 2 hod./20°C, plně zatížitelný po 48 hod./20°C. Aplikační rozmezí teplot pro nanášení je 12-25°C. Nejlepších výsledků však dosáhneme při doporučené teplotě 18 – 22°C a relativní vzdušné vlhkosti 65%. Při aplikaci je nutné chránit natírané plochy před slunečním svitem a do úplného proschnutí před deštěm. Po dokonalém zaschnutí přeleštit flanelovým hadříkem. Pomůcky okamžitě po skončení práce omýt technickým benzínem.


Skladovatelnost: 24 měsíců, výrobek nesmí zmrznout


Ředění: Neředit, dodává se v aplikační konzistenci


Upozornění: Nátěr není určen pro styk s potravinami a pitnou vodou a neslouží k nátěru hraček.


Dostupná balení: 0,20 l

 

 

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Prohlášení o shodě  

file Technický list  

 

 
 • Sleva 0% 
  30 ,- Kč

  Štětec plochý KLASIK EXTRA 2,5“ (63mm)

  Štětec plochý o velikosti 2,5“ (63 mm). Určený k nenáročným profesionálním a veškerým hobby aplikacím všech nátěrových hmot. Štětec plochý Klasik EXTRA je vyrobený z přírodní štětiny. Univerzální štětce pro kvalitní a rychlé nanášení syntetických nebo vodouředitelných lazur, laků, barev a také chemických přípravků.

 • 329 ,- Kč

  Olej na dřevo Lignofix Teak 0,75l

  Olej na dřevo - Lignofix Teak. Přírodní přípravek určen na nátěry všech dřevěných povrchů v exteriérech a interiérech. Olej na dřevo - Lignofix je vhodný na pergoly, ploty, zahradní dřevěný nábytek apod. Přípravek chrání dřevo před UV zářením, povětrnostními vlivy, zašpiněním a je voděodolný. Olej proniká hluboko do dřeva, je světlostálý, přetíratelný, zachovává přirozený vzhled a oživuje. Ochrana až 6 let!

 • 1 171 ,- Kč

  Napouštědlo na dřevo Lignofix 5l

  Napouštědlo na dřevo - biocidní přípravek Lignofix. Dlouhodobá prevence proti dřevokaznému hmyzu, plísním a houbám. Vynikající penetrace na dřevo, sjednocuje savost podkladu, zlepšuje přilnavost a trvanlivost nátěrového systému, chrání před povětrnostními vlivy a stárnutím, zvyšuje životnost dřeva v interiéru i exteriéru. Napouštědlo na dřevo Lignofix je přetíratelné lazurami, laky, emaily, rychle zasychá.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043