Psí obojek proti klíšťatům a proti blechám ATTACK

Psí obojek proti klíšťatům a proti blechám ATTACK
 

Obojek proti klíšťatům a proti blechám pro psy. Nový repelentní biocidní přípravek s výraznou účinností proti blechám a proti klíšťatům. ATTACK - psí obojky proti klíšťatům a blechám působí dlouhodobě až 3 měsíce, postupně uvolňuje aktivní látky. Antiparazitní obojek účinkuje po celou sezónu.

 
Doporučená cena bez DPH : 189,81,- Kč
Doporučená cena s DPH : 229,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 0.05 kg
 
 
 

 

Psí obojek proti klíšťatům a proti blechám, délka 65 cm

 

ATTACK je inovovaný repelentní přípravek ve formě obojku s výraznou účinností, především proti klíšťatům a proti blechám. Působí dlouhodobě, až 3 měsíce kdy postupně uvolňuje aktivní látky. Obojek proti klíšťatům a blechám má slabou charakteristickou vůni.

 


 

Návod k použití: Attack se nasadí zvířeti na krk. Přebytečný kus obojku se ostřihne a může se ponechat v pelíšku nebo na místě, kde se zvíře nejvíce zdržuje. Zamezte však, aby mohlo zvíře obojek žvýkat. Zkontrolujte, zda je obojek na krku zvířete dostatečně volný, aby ho neškrtil, ale přitom se dotýkal kůže.
 

Účinnost: po vyjmutí z obalu až 3 měsíce. Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Jedná se o volně prodejný přípravek.
 

Upozornění: Nedoporučuje se používat u štěňat, kojících fenek, nemocných zvířat a také zvířat v rekonvalescenci
 

Skladovatelnost: 24 měsíců


Dostupná balení: PVC pásek 65 cm (barva hnědá, slabá vůně)
 

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

 

 
  • 1 036 ,- Kč

    Přípravek proti hmyzu BUCH-MUCH 5l

    BUCH MUCH je nový kapalný přípravek proti hmyzu - lezoucímu i létajícímu.  Spolehlivě likviduje veškerý hmyz pronikající do obytných prostor. Bez zápachu působí jako dotykový jed s dlouhodobou účinností a to až 4 týdny. Přípravek proti hmyzu BUCH MUCH hubí mouchy, komáry, vosy, šváby, mravence, moly, rybenky, sviňky atd. Aplikace formou postřikovače. Nástupce přípravku REBEL k hubení hmyzu!

  • 272 ,- Kč

    Obojek proti klíšťatům a proti blechám pro kočky ATTACK

    Obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky. Přípravek na bázi geraniolu s výraznou repelentní účinností ve formě obojku proti klíšťatům i proti blechám. ATTACK - obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky nabízí účinnou moderní ochranu proti obtížnému hmyzu. Působí dlouhodobě až 3 měsíce a postupně uvolňuje aktivní látky.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043