Obojek proti klíšťatům a blechám

Obojek proti klíšťatům a blechám Attack , jedná se nejen o známé psí obojky domácího výrobce, ale pod stejnou produktovou značkou dodáváme také Attack - obojek proti klíšťatům a proti blechám pro kočky. Inovované antiparazitární obojky na bázi geraniolu s výraznou a dlouhodobou účinností až 3 měsíce proti obtížnému hmyzu, především proti blechám a proti klíšťatům.

 

 

Používejte biocidní obojek proti klíšťatům a blechám bezpečně! Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace.

 

 


Zobrazit položek:
 
 • Psí obojek proti klíšťatům a proti blechám ATTACK

  Obojek proti klíšťatům a proti blechám pro psy. Nový repelentní biocidní přípravek s výraznou účinností proti blechám a proti klíšťatům. ATTACK - psí obojky proti klíšťatům a blechám působí dlouhodobě až 3 měsíce, postupně uvolňuje aktivní látky. Antiparazitní obojek účinkuje po celou sezónu.

  229 ,- Kč
   
 • Obojek proti klíšťatům a proti blechám pro kočky ATTACK

  Obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky. Přípravek na bázi geraniolu s výraznou repelentní účinností ve formě obojku proti klíšťatům i proti blechám. ATTACK - obojek proti klíšťatům a blechám pro kočky nabízí účinnou moderní ochranu proti obtížnému hmyzu. Působí dlouhodobě až 3 měsíce a postupně uvolňuje aktivní látky.

  272 ,- Kč
   
 KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043