Sanatop Prevent FIX nátěr proti plísni v exteriéru - postřik 1l

Sanatop Prevent FIX nátěr proti plísni v exteriéru - postřik 1l
 

Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek - postřik a nátěr proti plísni, bakteriím, řasám, proti mechu i lišejníkům vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Bezbarvý koncentrát, lze aplikovat postřikem na hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Sanatop Prevent FIX chrání proti plísni, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l cca 40m2 plochy.

 
Doporučená cena bez DPH : 471,5,- Kč
Doporučená cena s DPH : 570,- Kč
Dostupnost zboží: Skladem
Hmotnost: 1.10 kg
 
 
 

 

Sanatop Prevent FIX 1:3, bezbarvý fixační postřik a nátěr proti plísni, mechům, řasám na zdi, fasádě, dlažbě…


Sanatop Prevent FIX je transparentní hloubkový penetrační nátěr s preventivní ochranou proti růstu plísní, bakterií, řas, mechů a lišejníků. Koncentrovaný přípravek Sanatop Prevent FIX je určen pro použití v exteriéru na zdi, omítky, beton, střechy apod. Lze jej použít i samostatně jako bezbarvý finální nátěr s dlouhodobou ochranou ošetřovaných stavebních materiálů. (zůstává dlouhodobě fixován)

Díky unikátnímu složení přípravku Sanatop Prevent FIX zároveň zpevňuje povrch a zvyšuje hydrofobitu, čímž prodlužuje životnost stavebních hmot!

 


 

Ředění přípravku 1:3 s vodou (1díl koncentrátu + 3díly vody)

Doporučené použití v rozmezí teplot +5 až +30°C

Vydatnost: 0,15 – 0,25l/m2 podle savosti podkladu tj. 1l koncentrátu až na 40m2 plochy

Způsob nanášení: válečkem, štětcem, stříkáním

Počet vrstev: dle použití a podkladu 1-2x

1x: penetrace pod fasádní barvu a jako vrchní vrstva nenasákavých podkladů
2x: finální nátěr savých podkladů

Návod k použití: Podklad musí být soudržný, nemastný, čistý, suchý, bez vodorozpustných solí, nové omítky musí být vyzrálé. Staré, nesoudržné nátěry je nutné odstranit. Všechny nenatírané povrchy důkladně zakrýt. Je-li povrch fasády napaden plísněmi nebo řasami, je nutno nejdříve odstranit tyto biodeteriogeny přípravkem Sanatop Likvid, poté místo důkladně omýt a zbavit všech nepřilnavých částí.

Nanáší se rovnoměrně v jedné až dvou vrstvách na suchý podklad. V jedné vrstvě se nanáší v případě použití přípravku Sanatop Prevent FIX jako penetračního nátěru pod fasádní barvy nebo omítkoviny. Dvě slabé vrstvy se doporučují při použití přípravku jako finálního nátěru na savé materiály. Při použití na nenasákavé podklady (akrylátové, silikonové barvy a emaily aj.) obvykle stačí pouze jeden nátěr. Při teplotě vzduchu a podkladu 20°C a relativní vlhkosti 65% je penetrační nátěr přetíratelný po 1 - 2 hodinách.

Při použití přípravku jako finálního nátěru může u některých přetíraných ploch dojít ke změně povrchového lesku (oživení vzhledu). Doporučen kontrolní nátěr na ploše 1m2.

Obecná upozornění: Výrobce ani dodavatel neručí za škody vzniklé nesprávným použitím přípravku. Seznamte se s dostupnou dokumentací výrobce a údaje na etiketě. (Přiložené soubory zboží viz níže).

 Složení: směs aditiv v akrylátové disperzi s vysokým obsahem biocidu

Vzhled: mléčně bílý

Skladovatelnost: 24 měsíců (výrobek nesmí zmrznout)

Dostupná balení: 1l, 5l

Odeslání odkazu zboží na email známého

@

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
@
@
 
 
 
 

Přiložené soubory zboží:

file Bezpečnostní list  

file Technický list  

 

 
  • 115 ,- Kč

    Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni 0,75l citrus

    Fungispray bezchlorový přípravek proti plísni - moderní, bez obsahu chloru určený na likvidaci plísní. Ideální do interieru. Fungispray má výrazný likvidační, dlouhodobý účinek, méně zatěžuje lidský organizmus a nezapáchá. Netvoří solí, které vážou vodu. Použití v domácnosti i průmyslu. Přípravek proti plísni Fungispray bezchlorový ošetří různé materiály, nábytek i textilie. Nově s vůní citrus.

  • 442 ,- Kč

    Sanatop Prevent nátěr proti plísni v exteriéru - přísada 1l

    Sanatop Prevent nátěr proti plísni - přísada s dlouhodobým preventivním účinkem. Působí také proti řasám, mechu a jiným biologickým nečistotám, které se vyskytují na vlhkých místech stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev. Ochrana proti plísni v exteriéru na zdi nebo fasádě s prevencí 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy.

 

KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043