Sanatop Prevent - nátěr proti plísni

Sanatop Prevent - prevence proti plísni v exteriéru, přísada do stavebních hmot a barev, injektážní přípravek. Vysoce koncentrovaný výrobek s možností ředění vodou ošetří dle způsobu použití až 50m2 plochy a zajistí dlouhodobou prevenci výskytu plísní, mechu, lišejníků, řas i bakterií po dobu cca 5 let. Přísada i nátěr proti plísni Sanatop Prevent je vyroben z nejmodernějších vysoce účinných látek. Mezi hlavní výhody patří cena produktu při zachování špičkové kvality.  

Sanatop Prevent Fix - preventivní postřik a nátěr proti plísni, mechům apod. na stavebních plochách venkovního prostředí. Novinka nabízí unikátní vlastnosti. Dlouhodbě chrání proti plísni, zvyšuje hydrofobitu a celkovou odolnost ošetřeného materiálu, čímž prodlužuje jeho životnost. Je určen pro jednoduchou aplikaci na nové i starší stavební povrchy.  

 


Zobrazit položek:
 
 • Sanatop Prevent FIX nátěr proti plísni v exteriéru - postřik 1l

  Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek - postřik a nátěr proti plísni, bakteriím, řasám, proti mechu i lišejníkům vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Bezbarvý koncentrát, lze aplikovat postřikem na hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Sanatop Prevent FIX chrání proti plísni, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 1l cca 40m2 plochy.

  570 ,- Kč
   
 • Sanatop Prevent FIX nátěr proti plísni v exteriéru - postřik 5l

  Sanatop Prevent FIX je unikátní přípravek - postřik a nátěr proti plísni, bakteriím, řasám, proti mechu i lišejníkům vyskytujícím se v exteriéru na zdi, fasádě, dlažbě, střeše apod. Bezbarvý koncentrát, lze aplikovat postřikem na hotové stavební povrchy, kde zůstává vázán. Sanatop Prevent FIX chrání proti plísni, zpevňuje podklad, zvyšuje hydrofobitu a prodlužuje životnost materiálů. Koncentrát 1:3 ošetří z 5l cca 200m2 plochy.

  2 566 ,- Kč
   
 • Sanatop Prevent nátěr proti plísni v exteriéru - přísada 1l

  Sanatop Prevent nátěr proti plísni - přísada s dlouhodobým preventivním účinkem. Působí také proti řasám, mechu a jiným biologickým nečistotám, které se vyskytují na vlhkých místech stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev. Ochrana proti plísni v exteriéru na zdi nebo fasádě s prevencí 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 1l cca 50m2 plochy.

  442 ,- Kč
   
 • Sanatop Prevent nátěr proti plísni v exteriéru - přísada 5l

  Sanatop Prevent nátěr proti plísni - přísada s dlouhodobým preventivním účinkem. Působí také proti řasám, mechu a jiným biologickým nečistotám, které se vyskytují na vlhkých místech stavebních povrchů. Přísada do stavebních hmot i fasádních barev. Ochrana proti plísni v exteriéru na zdi nebo fasádě s prevencí 5 let. Sanatop Prevent koncentrát 1:9 – 1:19 ošetří z 5l cca 250m2 plochy.

  1 545 ,- Kč
   
 KOH-IN s.r.o.

Lipnická 5
75361 Hranice IV - Drahotuše

IČ: 26808889
DIČ: CZ26808889

Telefon: +420 774 404043